Kızılay KPSS'siz 1500 Personel Alımı

Türk Kızılay kurumu personel alımı ilanları yayınlanmış durumda. Yayımlanmış olan ilanlarda en az lise mezunu olan adaylar arasından personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 18.02.2021, 15:30 21.02.2021, 00:12
Kızılay KPSS'siz 1500 Personel Alımı

Kızılay KPSS'siz 1500 Personel Alımı

Türk Kızılay kurumu personel alımı ilanları yayınlanmış durumda. Yayımlanmış olan ilanlarda en az lise mezunu olan adaylar arasından personel alımı yapılacağı açıklandı.

İLK İLANLAR GELMİŞ DURUMDA

Bu açıklamalar sonrasında Malatya'ya toplamda 1500 personel alımı için ilk ilanlar yayınlanmaya başladı.

Yayınlanan ilanlara aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. KPSS'siz 1500 Personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)