Kızılay KPSS Şartı Olmadan 2500 Personel Alımı Yapılacak

Kızılay personel alımı yapacak. Kızılay kurumunun Malatya Şubesi Başkanı Ramazan Soylu önemli açıklamalarda bulundu. Sayın Ramazan Soylu yapmış olduğu açıklamalarda 2021 yılı içerisinde 100 kişi, kalan 4 yıl içinde ise 2400 kişi olmak üzere toplam olarak 2500 personel alımının yapılacağını bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 19.01.2021, 17:37 21.01.2021, 11:48
Kızılay KPSS Şartı Olmadan 2500 Personel Alımı Yapılacak

Kızılay KPSS Şartı Olmadan 2500 Personel Alımı Yapılacak

Kızılay personel alımı yapacak. Kızılay kurumunun Malatya Şubesi Başkanı Ramazan Soylu önemli açıklamalarda bulundu. Sayın Ramazan Soylu yapmış olduğu açıklamalarda 2021 yılı içerisinde 100 kişi, kalan 4 yıl içinde ise 2400 kişi olmak üzere toplam olarak 2500 personel alımının yapılacağını bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etmiş olan Kızılay Malatya Şubesi Başkanı Ramazan Soylu gerçekleştirmiş olduğu açıklamalarda.

Vagon Onarım Fabrikasında yapılan Prefabrik konut, Çadır Fabrikası gibi binaların tamamlandığını montaj çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Yapılan fabrikalar Haziran aylarında üretime hazır hale gelecektir. Kızılay kurumu Genel Müdürlüğümüz internet üstünde bir sayfa açarak iş başvurularını alacağız.

İlk etap olarak teknik işler olmak üzere 100 personel alacağız. Daha sonra ise üretimlere göre ihtiyaç duyduğumuz personeller alımlarını gerçekleştireceğiz.

5 Yıl sürecek olan çalışmalarımız ile istihdam sayımızı 2500 olmasını planlıyoruz. Yan sanayi ile birlikte bu sayılar daha da yükselecek.

Çadırlar ve prefabrik fabrikalarımız tüm Türkiye’ye hizmet verecektir.

İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK

Personel alımı hakkında açıklama yapan Soylu, önümüzdeki günler içinde zamanı geldiğinde ilanın yayınlanacağını bildirdi.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay 2500 personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay 2500 personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay 2500 personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay 2500 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay 2500 personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)