Kızılay KPSS Şartı Olmadan 1500 Personel Alımı

Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için personel alımı ilanları yayınlanmış durumda. Yayınlanmış olan resmi ilanlar bilgisinde en az lise mezunu olan adaylar arasından personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 28.02.2021, 00:35 02.03.2021, 19:32
Kızılay KPSS Şartı Olmadan 1500 Personel Alımı

Kızılay KPSS Şartı Olmadan 1500 Personel Alımı

Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için personel alımı ilanları yayınlanmış durumda. Yayınlanmış olan resmi ilanlar bilgisinde en az lise mezunu olan adaylar arasından personel alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan resmi ilanlarda aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Lise Mezunu 1500 Personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Lise Mezunu 1500ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Lise Mezunu 1500ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Lise Mezunu 1500ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Lise Mezunu 1500ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Lise Mezunu 1500ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Lise Mezunu 1500ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Lise Mezunu 1500ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Lise Mezunu 1500 ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)