Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Kızılay bünyesinde Gaziantep şehrinde çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Operatörü Alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 03.11.2020, 10:55 03.11.2020, 20:55
Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Yapacak

Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Kızılay bünyesinde Gaziantep şehrinde çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Operatörü Alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü Alımı ilanı son başvuru tarihi 31.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işleminizi yapmanız gerekiyor. İlk önce Kızılayın kariyer sitesine üye olmanız lazım

https://basvuru.kizilaykariyer.com/BUXBRUW8K5M5YSZAAMB2CPF39W.JOB

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
urfa 4 ay önce
kpss puanı mı istiyor mu.anlamadim ki