Kızılay Birimlerine Çağrı Merkezi Görevlisi Alımı

Kızılay personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Kızılay bünyesine Gaziantep şehrinde çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Operatörü Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.01.2021, 11:20 25.01.2021, 12:03
Kızılay Birimlerine Çağrı Merkezi Görevlisi Alımı

Kızılay Birimlerine Çağrı Merkezi Görevlisi Alımı

Kızılay personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Kızılay bünyesine Gaziantep şehrinde çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Operatörü Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay Çağrı Merkezi personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 31.1.2021 olarak bildirilmiştir.

Aşağıda bulunmuş olan link üstünden başvurularınızı yapmanız gerekmekte. İlk önce Kızılay’ın kariyer sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/BUXBRUW8K5M5YSZAAMB2CPF39W.JOB

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Çağrı operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
eben 1 ay önce
İleri düzeyde Arapça bilen