Kızılay Başkanlığı İstanbul’da Lise Mezunu Şoför Alıyor

Yayımlanan ilan kapsamında İstanbul İlinde Türk Kızılay’ında istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylar arasından şoför alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adaylar için KPSS şartsız alım yapılacağı müjdesi verilmiştir. Tüm detaylar için haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.11.2019, 00:01
Kızılay Başkanlığı İstanbul’da Lise Mezunu Şoför Alıyor

Türk Kızılay’ı kariyer iş fırsatları arasında ilan yayımlayarak İstanbul ilinde en az lise mezunu adaylar arasından şoför alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylardan ehliyeti olması ve diğer özel şartları taşıması halinde başvuruda bulunabilir.

Kızılay'da kariyer fırsatı yakalamak için en az lise mezunu olması 28 Nisan 1997 tarihinden önce D sınıfı ehliyete sahip olma veya DE ve CE belgelerine sahip olması, sürücü belgesi şartından (SRC2 2-SRC 4, Psikososyal belgeye sahip) olma şartları bulunmaktadır.

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak; Şoför adayı olarak Kızılay'a başvuruda bulunmak için Kızılay Kariyer iş ilanları sayfasına üye olunması gerekmektedir. Üye olunduktan sonra açık iş ilanları sayfasında yer alan ve kodu (SR-BAYM/2019-2) olan şoför alımına başvuruda bulunulacaktır.

Kızılay Başkanlığı İstanbul personel alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)