Kızılay Başkanlığı 9 ilde 17 Personel Alımı 

Kızılay Başkanlığı tarafından yayımlanan iş ilanı kapsamında farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 17 personel alımı yapacağını ilan etmiştir. Alınacak personellerde KPSS şartı aranmamaktadır. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde...

Kamu Personeli Alımı 15.12.2019, 00:01
Kızılay Başkanlığı 9 ilde 17 Personel Alımı 

Yayınlanan ilan kapsamında Kızılay  KPSS şartı aranmaksızın kariyer ilan sayfasında personel alımı yapacağını duyurdu. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup online olarak yapılmaktadır. Başvuracak adaylar için genel ve özel şartlar aşağıda verilmiştir.
Personel alımı yapan şehirler;  İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Kayseri, Kahramanmaraş, Konya, Gaziantep ve Şanlıurfa’da istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Kadro ve kodlar: psikososyal hizmetler birim yöneticisi “GÇO92018” sağlığın geliştirilmesi ve teşviği birim yöneticisi “SGTBY20219” sağlığın geliştirilmesi ve teşviği uzmanı “SGTU2019” finans asistanı “TMRSH20” gençlik çalışanı “GÇ092018” ruh sağlığı hemşiresi “TMRSH19” psikososyal hizmetler birim yöneticisi “PSHBY2019”  ve ilk yardım eğitim yöneticisi “İYE2019” alımı yapılacaktır. İlgili adayların Kızılay kariyer web sitesine üye olarak başvurularını  tamamlayabilirsiniz.

Genel başvuru şartları neler; İlk yardım eğitimcisi yüksekokul veya fakülte mezunu olması, sağlığın geliştirilmesi ve teşviği uzmanı 4 yıllık hemşirelik bölümünden mezun olması gerekmektedir. Ruh sağlığı hemşiresi (hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümünden lisans mezunu olması) finans asistanı lisans mezunu (işletme iktisat bankacılık ve finans matematik istatistik bölümlerinden mezun olması) gerekmektedir.

Gençlik çalışanı (eğitim fakültesi, eğitim bilimleri, sosyal hizmetler, fen edebiyat fakülte mezunu olması) sağlığın geliştirilmesi ve teşviği birimi yöneticisi (tıp fakültesi mezunu olması) normal dönem psikososyal birim yöneticisi (psikoloji bölümünden mezun olması) şartları aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@