Kızılay Altı Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan eleman alımı ilanlarında Kızılay birimlerine 6 şehirde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2020, 00:11 24.11.2020, 10:00
Kızılay Altı Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay Altı Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan eleman alımı ilanlarında Kızılay birimlerine 6 şehirde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay kurumu şoför alımı ilanına son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihi olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemini yapmak isteyen tüm kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemi yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekmekte.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER VE İLÇELER

1. Diyarbakır (Merkez)

Bağlar

Bismil

Ergani

Kayapınar

Sur

Yenişehir

2. Konya (Merkez)

Akşehir

Ereğli

Karatay

Meram

Selçuklu

3. Manisa (Merkez)

Akhisar

Alaşehir

Salihli

Soma

Şehzadeler

Turgutlu

Yunusemre

4. Trabzon (Merkez)

Akçaabat

Ortahisar

5. Elazığ (Merkez)

6. İstanbul (Avrupa)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay şoför görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay şoför görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Birol aksu 3 ay önce
Kiziya sofor olmak istiyorum b ehliyet src pisikoteknik var