Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Yapılacak

Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kızılay kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.12.2020, 00:30 03.12.2020, 00:03
Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Yapılacak

Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Yapılacak

Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kızılay kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvurabilirler.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/5J4QJ44NBST9YGCXE77WDKZSVA.JOB

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Acil Yardım ve Afet Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ali 5 ay önce
Acil işe iytiyacım var