Kızılay 6 Şehirde Temizlik Personeli ve Garson Alımı

Kızılay personel alımı yapılmak için iş ilanları yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanda Kızılay bünyesinde 6 şehirde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli alımı ve Garson alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 08.11.2020, 13:31 09.11.2020, 11:43
Kızılay 6 Şehirde Temizlik Personeli ve Garson Alımı

Kızılay 6 Şehirde Temizlik Personeli ve Garson Alımı

Kızılay personel alımı yapılmak için iş ilanları yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanda Kızılay bünyesinde 6 şehirde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli alımı ve Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekiyor.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER VE İLÇELER

1. Diyarbakır (Merkez)

Bağlar

Bismil

Ergani

Kayapınar

Sur

Yenişehir

2. Konya (Merkez)

Akşehir

Ereğli

Karatay

Meram

Selçuklu

3. Manisa (Merkez)

4. Trabzon (Merkez)

5. Elazığ (Merkez)

6. İstanbul (Avrupa)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay Temizlik görevlisi ve Garson alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)