Kızılay 6 Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay bünyesinde 6 şehirde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2020, 09:57 11.11.2020, 10:47
Kızılay 6 Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay 6 Şehirde Şoför Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay bünyesinde 6 şehirde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay şoför alımı ilanına son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekiyor.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183 

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER VE İLÇELER

1. Diyarbakır (Merkez)

Bağlar

Bismil

Ergani

Kayapınar

Sur

Yenişehir 

2. Konya (Merkez)

Akşehir

Ereğli

Karatay

Meram

Selçuklu

3. Manisa (Merkez)

Akhisar

Alaşehir

Salihli

Soma

Şehzadeler

Turgutlu

Yunusemre

4. Trabzon (Merkez)

Akçaabat

Ortahisar

5. Elazığ (Merkez)

6. İstanbul (Avrupa)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay şoför alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)