Kızılay 6 İlde Temizlik Personeli ve Garson Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay birimlerine 6 şehirde çalıştırılmak üzere Temizlik Personeli alımı ve Garson alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2020, 12:04 24.11.2020, 08:46
Kızılay 6 İlde Temizlik Personeli ve Garson Alımı Yapacak

Kızılay 6 İlde Temizlik Personeli ve Garson Alımı Yapacak

Kızılay personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay birimlerine 6 şehirde çalıştırılmak üzere Temizlik Personeli alımı ve Garson alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Kızılay Temizlik görevlisi alımı ve Garson alımı ilanlarına son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekiyor.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER VE İLÇELER

1. Diyarbakır (Merkez)

Bağlar

Bismil

Ergani

Kayapınar

Sur

Yenişehir

2. Konya (Merkez)

Akşehir

Ereğli

Karatay

Meram

Selçuklu

3. Manisa (Merkez)

4. Trabzon (Merkez)

5. Elazığ (Merkez)

6. İstanbul (Avrupa)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Temizlik ve Garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Temizlik ve Garson alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)