Kızılay 21 Şehir İçinde Personel Alımı Yapacak

Kızılay 21 şehrimizde personel alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Kızılay kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 21.03.2021, 00:26 22.03.2021, 07:11
Kızılay 21 Şehir İçinde Personel Alımı Yapacak

Kızılay 21 Şehir İçinde Personel Alımı Yapacak

Kızılay 21 şehrimizde personel alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Kızılay kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru linki aşağıda bulunuyor. Önce siteye üye olun sonra başvurunuzu yapın

https://basvuru.kizilaykariyer.com/QWE3PQ55TZD4Y4MJ99CQU7PPNA.JOB

ALIM YAPILAN İLLER

Ankara

Kütahya

Yozgat

Şanlıurfa

Kahramanmaraş

Hatay

Malatya

Adıyaman

Diyarbakır

İstanbul(Anadolu)

İstanbul (Avrupa)

Tekirdağ

Edirne

Kırklareli

Kocaeli

Zonguldak

Manisa

Denizli

Erzurum

Erzincan

Van

Rize

Amasya

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 23 şehirde doktor ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -23 şehirde doktor ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -23 şehirde doktor ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -23 şehirde doktor ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - 23 şehirde doktor ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -23 şehirde doktor ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -23 şehirde doktor ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - 23 şehirde doktor ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - 23 şehirde doktor ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -23 şehirde doktor ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 23 şehirde doktor ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 23 şehirde doktor ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 23 şehirde doktor ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 23 şehirde doktor ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 23 şehirde doktor ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 23 şehirde doktor ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)