Kızılay 20 Şehirde Personel Alımı Yapacaktır

Kızılay 20 şehirde personel alımı yapmak için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan doktor alımı ilanlarında Kızılay kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Doktor alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 30.01.2021, 09:56 31.01.2021, 00:29
Kızılay 20 Şehirde Personel Alımı Yapacaktır

Kızılay 20 Şehirde Personel Alımı Yapacaktır

Kızılay 20 şehirde personel alımı yapmak için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan doktor alımı ilanlarında Kızılay kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Doktor alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru linki aşağıda bulunuyor. Önce siteye üye olun sonra başvurunuzu yapın

https://basvuru.kizilaykariyer.com/QWE3PQ55TZD4Y4MJ99CQU7PPNA.JOB

ALIM YAPILAN İLLER

İstanbul (Avrupa-Anadolu)

Çorlu

Edirne

Şanlıurfa

Ankara

Marmaris

Denizli

Van

Mardin

İzmir

İzmit

Lüleburgaz

Kayseri

Trabzon.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 20 şehirde personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -20 şehirde personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -20 şehirde personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -20 şehirde personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -20 şehirde personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - 20 şehirde personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -20 şehirde personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - 20 şehirde personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 -20 şehirde personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -20 şehirde personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 20 şehirde personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 20 şehirde personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 20 şehirde personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 20 şehirde personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 20 şehirde personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 20 şehirde personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)