Kızılay 14 Şehirde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Kurumu personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlamıştır. İlan edilen personel alımı iş ilanında Kızılay kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Doktor alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2020, 10:22 28.11.2020, 00:02
Kızılay 14 Şehirde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay 14 Şehirde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Kurumu personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlamıştır. İlan edilen personel alımı iş ilanında Kızılay kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Doktor alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru linki aşağıda bulunuyor. Önce siteye üye olun sonra başvurunuzu yapın

https://basvuru.kizilaykariyer.com/QWE3PQ55TZD4Y4MJ99CQU7PPNA.JOB

ALIM YAPILAN İLLER

İstanbul (Avrupa-Anadolu)

Çorlu

Edirne

Şanlıurfa

Ankara

Marmaris

Denizli

Van

Mardin

İzmir

İzmit

Lüleburgaz

Kayseri

Trabzon.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI NEDİR

Doktor Alımı Şartları Nedir

1.Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Tıp Fakültesi mezunu olmak. uzman veya pratisyen hekim olmak gerekiyor.

2. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olma şartı bulunmakta.

3. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Bütün adayların tam zamanlı olarak çalışabilecek yetenekte olması gerekiyor.

4. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Bütün bay ve bayan adayların mecburi hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.

5. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Bütün adayların takım çalışmasına yatkın olmak gerekmektedir.

6. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Tüm adayların seyahat engeli olmaması gerekiyor.

7. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek gerekiyor.

8. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Bütün Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı bulunuyor.

9. Kızılay doktor alımına başvuracak kişilerin Bütün adayların Sosyal sorumluluk sahibi olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay doktor Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kızılay doktor alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay doktor alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay doktor alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay doktor alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)