Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Devlet Kurumu için kamu personeli alımı yapılabilmesi amacı ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları duyurularında Kıyı Emniyeti Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2021, 10:00
Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Devlet Kurumu için kamu personeli alımı yapılabilmesi amacı ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları duyurularında Kıyı Emniyeti Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü İlanı son başvuru tarihi 19.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan İŞKUR link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

İŞKUR sitesinde İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI kısmına KIYI EMNİYETİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız iş ilanları listelenecektir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kıyı emniyet personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kıyı emniyet personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kıyı emniyet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kıyı emniyet personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kıyı emniyet personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
MK 1 ay önce
Açıkogretimile örgünü niye ayırıyorsunuz kucumsuyorsunuz herkes emek veriyor acikogretimiatayın örgünü atamayın yeter artık .hep onları atadınız.