Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Personel Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2020, 15:01
Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Personel Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI kısmına KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?5ce34451-37ea-4674-9a9e-ded33e8387f6

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kıyı Emniyeti Müfettiş Yardımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)