Kıyı Emniyeti Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Personel alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı emniyeti müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 19 adet Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 00:19 22.12.2020, 18:56
Kıyı Emniyeti Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Kıyı Emniyeti Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Personel alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kıyı emniyeti müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 19 adet Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kıyı emniyeti müdürlüğü Kadrolu Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Başvuru yapmadan önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan başvuru linklerini kopyalayın yeni sekemde açın ve başvurunuzu yapın.

Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı başvuru linki aşağıdadır

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005790948

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kılavuz Kaptan Gemi personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kılavuz Kaptan Gemi personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)