Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı! Başvuru Şartları Değişti

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımı ilanında düzeltme yapıldı. Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre başvuru şartlarında düzeltme geldi. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.05.2020, 03:43 22.06.2020, 20:51
Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı! Başvuru Şartları Değişti

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımı için Resmi Gazete 11.05.2020 tarihli ve 31124 sayılı ilana düzeltme gelmiştir. Mükerer ilan ile adayların başvuru şartlarındaki değişikliğin detayları aşağıda verilmiştir.

Büro memuru alımı başvuru şartları; En az önlisans mezunları arasından büro memuru ilanında eğitim şartları yüksekokulların bilgisayarlı muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bankacılık ve sigortacılık, bankacılık, muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe, finans ve muhasebe, finans, muhasebe ve işletme bölümlerinden mezun olmaları şartı yer almaktadır.

Düzeltme yapılan yer ise muhasebe alanında 1 yıl iş deneyimi ve bu iş yerinden almış olduğu hizmet belgesi ile SGK döküm belgesini belgelemek olarak düzeltme yapılmıştır. Düzeltme ilanı aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adaylar 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Alım süreçleri kurumun resmi web sayfası duyurular bölümünden tüm detayları alarak başvurularını tamamlayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)