Kırklareli KPSS 60 Puan İle Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kırklareli kuruluşlarında görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan ile İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 07:25 22.08.2019, 15:31
Kırklareli KPSS 60 Puan İle Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alıyor

Bakanlıkların kuruluşlarında devam eden personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı bilgisi ilgili vatandaşlara duyuruldu.

Alımlar Kırklareli SYDV’de

Kırklareli kentinde gerçekleştirileceği ilan edilen personel alımı süreci için başvuru yapacak olan adayların Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet veren vakıflar dahilinde istihdam edileceği açıklandı.

Unvan ve Kontenjan

Kırklareli SYDV’de görevlendirilecek olan yeni personel adayı için ayrılan kontenjan sayısı 1 kişilik olup, adayın görevlendirileceği unvan bilgisi için Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanı ilan edildi.

Başvuru Şartları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV’de hizmet vermek isteyen ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanı ile istihdam edilmeyi talep eden adayların en az 4 yıllık eğitim veren yükseköğrenim belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Adayların; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden birinden mezun olmak, KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, İlan tarihi itibariyle en az 1 yıldır Kırklareli Merkez İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak ve Bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahip olmak koşullarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların 30.8.2019 tarihine kadar ilanda yayımlanan belgeler ile birlikte başvurularını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Online yapılacak başvurulardan sonra evrakların teslim edileceği tarih 6.9.2019 olarak ilan edilmiştir.

Kırklareli Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi başvurusu için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)