Kırıkkale Üniversitesi Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 16 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.12.2020, 17:33
Kırıkkale Üniversitesi Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 16 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 07.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ UNVANI kısmına KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ yazın daha sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kırıkkale üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)