Kırıkkale Üniversitesi Hemşire Ebe Sağlık Personeli 46 Kişi Alımı

Kırıkkale Üniversitesi 30 Hemşire, 10 Ebe ve 6 Sağlık Personeli Olmak üzere Toplamda 46 Kişi Sözleşmeli Personel Olarak Alım yapacağını Duyurdu. Son Başvuru Tarihi 25 Ekim 2018 olarak açıklandı.

Kırıkkale Üniversitesi  Hemşire Ebe Sağlık Personeli 46 Kişi Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hemşire 28 Kişi Lisans Mezunu Adaylar için Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri, Fakültesi, Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu şartı vardır. Hemşire Lise Mezunu adaylar için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, daha önce herhangi bir Üniversite hastanesinde çalışmış olma şartı aranmaktadır.

Ebe 10 kişi Alımına ise Fakülte veya Yüksekokulların Ebelik bölümü 4 yıllık lisans mezunu olması vardır. Sağlık Personeli için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 2 yıllık ön lisans mezunu olma şartı vardır.

Genel Şartlar ise Türk Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından yararlanıyor olmak, Erkekler için Askerlik Hizmetini yapmış, muaf veya ertelemiş olmak, Güvenlik soruşturmasının Temiz çıkması gerekmektedir ayrıca Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) Grubu KPSS P3, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu KPSS P93, Lise mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu P94 puanı esas alınacaktır.

Başvuracak adayların Dilekçe, Özgeçmiş, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Askerlik Durum Belgesi ( Erkek Adaylar için ) Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, KPSS Sınav sonucunu gösterir Belge ile beraber Fakültenin sitesinden Temin edilecek Başvuru Formunu doldurarak Kırıkkale  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına Şahsen Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kırıkkale  Üniversitesi Tıp Fakültesi Başvuru Klavuzu için Tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 20:24
YORUM EKLE