Kırıkkale Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 59 adet Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.12.2020, 13:36
Kırıkkale Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 59 adet Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırıkkale üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 07.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ UNVANI kısmına KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ yazın daha sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kırıkkale üniversitesi Hasta Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)