Kırıkkale Üniversitesi En Az Lise Mezunu 15 Sürekli İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında en az lise mezunu adaylar arasından 15 sürekli işçi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları ile detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 18.05.2020, 04:00 22.06.2020, 20:38
Kırıkkale Üniversitesi En Az Lise Mezunu 15 Sürekli İşçi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/D maddesi 4857 sayılı iş kanunun kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yararlananların işçi olarak sürekli işçi kadrosuna atamalar yapılacaktır.

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü yayınladığı ilan kapsamında en az lise mezunu adaylar arasından 15 sürekli işçi alımları 16 Mayıs 2020 tarihinde başlamış olup ilgilenen adaylar için son başvuru tarihi 20 Mayıs 2020 olarak yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Kırıkkale Çalışma ve İş Kurum İl Müdürlüğü www.iskur.gov.tr. Resmi web sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapacaklar. Aşağıda resimli olarak gösterilen unvanlar, eğitim, yaş aralığı sınav ve yönetim ile genel ve özel şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir. İlan kılavuzu sayfa sonunda verilmiştir.

Kırıkkale Üniversitesi sürekli işçi alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
celal Ayyıldız 10 ay önce
Temizlik görevlisi