KİPTAŞ Tanıtım Personeli Alımı

Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgileri içinde KİPTAŞ İstanbul Konut imar kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet kadrolu Tanıtım Personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.06.2021, 11:30 11.06.2021, 19:36
KİPTAŞ Tanıtım Personeli Alımı

KİPTAŞ Tanıtım Personeli Alımı

Kamu kurumuna daimi olarak Tanıtım Personeli alımı için iş ilanı Yayınlandı.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


KİPTAŞ İstanbul Konut imar kurumu 1 Tanıtım Personeli ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

KİPTAŞ İstanbul Konut imar kurumu 1 Tanıtım Personeli ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. KİPTAŞ İstanbul Konut imar yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. KİPTAŞ İstanbul Konut imar ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. KİPTAŞ İstanbul Konut imar yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. KİPTAŞ İstanbul Konut imar duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. KİPTAŞ İstanbul Konut imar ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KİPTAŞ İstanbul Konut imar yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)