KİPTAŞ KPSS Şartsız MYO Mezunu Memur Alımı

Meslek Yüksek Okulu mezunu memur alımı için açıklanmış olan bilgiler içinde İstanbul belediyesi KİPTAŞ konut iman plan kurumuna KPSS'siz sekreter alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.12.2021, 00:03 06.12.2021, 08:16
KİPTAŞ KPSS Şartsız MYO Mezunu Memur Alımı

Kamu memur ilanları için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin meslek yüksekokulları ya da üniversitelerin halkla ilişkiler, büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu olmaları gerekiyor.


KİPTAŞ KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI


Konut imar sekreter alımı son başvuru tarihi 7.12.2021 olarak duyuruldu.

Başvuru için aşağıda bulunan site üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

Resmi ilanın belgesi hemen aşağıda lütfen inceleyiniz.

www.kariyer.ibb.istanbul


MYO MEZUNU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul iş ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacakların belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, zaman yönetimi konusunda deneyimli olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

KİPTAŞ personel alımı için görev almak isteyenlerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Bütün başvuru sahiplerinin formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, kurumu için istatistiklerin tutulması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı