Kestel Belediyesi Makam Şoförü Alımı Gerçekleştirecek

Makam şoförü alımı ilanları kapsamında yayınlamış bilgilerde Bursa Kestel belediyesi başkanlığı içerisinde çalıştırılmak üzere kamu personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2021, 00:25 20.09.2021, 06:08
Kestel Belediyesi Makam Şoförü Alımı Gerçekleştirecek

Kestel Belediyesi Makam Şoförü Alımı Gerçekleştirecek

Bursa belediyesi şoför alımı ilanları için başvurmak isteyen kişilerin kurum tarafından resmi olarak bildirilmiş bütün şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kestel personel alımları son başvuru tarihi 20.09.2021.

Korona virüs salgını nedeni ile bütün adaylar kesbeltas@gmail.com mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndererek başvuru yapmaları gerekiyor.

İrtibat Kişisi: Fatih Kaya

İrtibat Telefonu: 0 532 241 10 44

Açık İş Sayısı: 1 adet

Niteliği: Daimî


Başvuru Şartları Nedir?


Makam şoförü alımı ilanları kapsamı istenen başvuruları yapacak adayların kamusal haklardan mahrum olmaması, erkek olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bursa belediyesi şoför alımı için görev yapmak isteyen kişilerin istenilen mezuniyet şartlarını karşılaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve verilecek olan görevleri yerine getirmelerini engelleyecek sağlık sorunlarının olmaması şartı bulunmakta.

Kamu işçi alımı işlemleri için tüm vatandaşların Bursa il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması ve gerekli olan tecrübeye sahip olunması şarttır.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı