Kepez Belediyesi ve Küçükkuyu Kent Hizmetleri 4 Personel Alımı

Çanakkale kepez belediyesi ve küçükkuyu kent hizmetleri İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile büro işçisi, destek hizmeti işçisi ve buz pateni eğitmeni olarak 4 kişi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacakların en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup, Başvurular şahsen yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2019, 09:10
Kepez Belediyesi ve Küçükkuyu Kent Hizmetleri 4 Personel Alımı

Küçükkuyu kent hizmetleri ( Çanakkale ) daimi işçi alımı olarak 1 kişi büro işçisi ( Bayan ) 1 kişi destek hizmeti işçisi  ve 1 kişi elektirikçi olarak toplam 3 kişi alımı yapılmaktadır. Başvurular 19 Mart 2019 Tarihinde sona erecek olup, Adayların saşhsen küçükkuyu kent hizmetlerine başvuru yapması gerekmektedir.

Kepez Belediyesi ( Çanakkale ) 1 kişi buz pateni eğitmeni alımı yapuılacaktır. Belediye personel alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması ve Gençlik ve Spor Bakanlığı onaylı 1. Kademe yardımcı antrenör ( Artistik buz pateni ) belgesi sahibi olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 20 Mart 2019 Tarihine kadar Kepez belediyesi hizmet guruplarına yapılacaktır.

Personel alımı küçükkuyu kent hizmetleri için daimi işçi alımı statüsünde, Kepez belediyesi ise geçici işçi statüsünde yapılmaktadır. Her iki alım için adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektdir. Adaylarda aranan diğer genel ve özel şartlara aşağıdaki linkte bulunan ilan metnini adayların incelemesi gerekmektedir.

Kepez Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Küçükkuyu kent hizmetleri ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)