Kepez Belediyesi şoför, güvenlik görevlisi 16 işçi alımı yapıyor

Çanakkale Kepez Belediyesi tarafından dün yayımlanan kurum dışı kamu işçisi alımı başvuruları bugün itibariyle başlamış bulunmaktadır. Kepez Belediyesi'nin çeşitli kadrolarda hizmet binasına ve ilgili belediye şirketine alacağı kamu işçileri bugün başlangıç günü olmak üzere pazartesi gününe kadar belediyeye giderek başvuru için gerekli müracaatlarını yapabilecekler.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2019, 09:52 11.12.2019, 11:40
Kepez Belediyesi şoför, güvenlik görevlisi 16 işçi alımı yapıyor

11 Kasım 2019'da başlayan kurum dışı kamu işçisi alımında Kepez Belediyesi şoför, büro elemanı, hizmet görevlisi ve güvenlik görevlisi gibi çeşitli kadrolarda sürekli işçi alımı için ilanlarını yayımlamış bulunmaktadır. İlana başvurular ise şahsen yapılacaktır.

Kadro dağılımı;

Kepez Belediyesi tarafından yayımlanan kurum dışı kamu işçisi alımında 8 farklı kadroda alım olacak. 1 kültürel hizmet görevlisi, 1 güvenlik görevlisi, 5 büro yönetim elemanı, 1 yolcu taşıma şoförü, 2 sayaç okuma elemanı, 3 inşaat ustası, 2 park temizlik işçisi ve1 filit işçisi olmak üzer toplamda 16 daimi işçi istihdam edilecek.

Başvuru tarihi ve şekli;

Kurum dışı kamu işçisi alımı için ilan yayımlayan Kepez Belediyesi bugün itibariyle başvuruları alacak olup son başvuru tarihini ise 16 Aralık 2019 olarak açıklamıştır. Başvuruda bulunacak adaylar bu tarihler arasında "Cumhuriyet Mahallesi, Sahil Yolu Caddesi, No:2 Kepez/Çanakkale" açık adresine giderek başvuru şartını sağladığı kadroya şahsen başvuru yapacak.

Başvuru şartları neler;

Belediye başkanlığının yayımladığı ilanlarda farklı başvuru şartları aranmaktadır. Kültürel hizmet görevlisi alımı için lisans mezunu olma, güvenlik görevlisi alımı için en az lise mezunu olma, büro yönetim elemanı alımı için en az lise ve en fazla lisans mezunu olma, yolcu taşıma şoförü alımı için lise mezunu olma, sayaç okuma elemanı park temizlik işçisi ve inşaat ustası alımı için ilkokul mezunu olma ve1 filit işçisi alımı için lise mezunu olma şartı bulunmaktadır. 

Bu şartlar dışında genel şart olarak adayların Çanakkale merkez ilçesinde oturuyor olma şartı bulunmaktadır. Çanakkale Belediyesi 16 kurum dışı kamu işçisi alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)