Kentsel Hizmetler Bünyesine Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çanakkale Kentsel Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 11:41 09.11.2020, 18:51
Kentsel Hizmetler Bünyesine Büro İşçisi Alımı

Kentsel Hizmetler Bünyesine Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çanakkale Kentsel Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına son başvuru tarihi 11.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Çanakkale Belediyesi Kültür işleri müdürlüğü hizmet binası Cevat Paşa mahallesi Gazi bulvarı No: 4 Çanakkale

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kentsel Hizmetler Büro işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kentsel Hizmetler Büro işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)