Kayseri Merkezi Komutanlığı İlkokul Mezunu İşçi İlanı Yayımlandı

Kayseri kentinde çalışmalarına devam eden Bakım Merkezi Komutanlığı bünyesinde yeni işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 09:05 22.08.2019, 15:37
Kayseri Merkezi Komutanlığı İlkokul Mezunu İşçi İlanı Yayımlandı

Türkiye genelinde hem kamu kurum ve kuruluşlarında hem de hizmet faaliyeti veren merkez birimleri bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımı ve işçi alımı için istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Kayseri 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı İşçi Alımı

Kayseri’de hizmet ve çalışma faaliyetlerine devam eden 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı tarafından yapılacağı ilan edilen işçi alımına dair çıkılan personel alımı ilanı ile birlikte başvuru yapacak olan aday bilgilendirmeleri de tamamlandı.

Unvan ve Kontenjan

Kayseri 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığınca yapılacak olan yeni personel alımına dair verilen unvan ve kontenjan bilgileri hakkında; 1 kişilik kontenjanla sınırlı olmak üzere İnşaat Ustası alımı yapılacağı bilgisi beyan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Kayseri 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı İnşaat Ustası işçi alımına başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim düzeyinde eğitim almış olmaları gerekmektedir. Adayların inşaat teknolojisi,betonarme yapı sistemleri,beton çimento ve zemin teknolojisi,yapı yüzey kaplama,betoncu,duvarcı,ahşap kalıpçı,alçı levha uygulayıcısı,alçı sıva uygulayıcısı,betonarme demircisi,sıvacı alanlarından alanlarından her hangi birine ait ustalık veya mesleki  yeterlilik belgesi olmaları şartı aranmaktadır.

Yapılacak olan değerlendirmenin akabinde nihai listeye giren adayların Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak derecede yaralandıklarına dair belgenin aslı veya fotokopisi teslim etmeleri gerekmektedir.

00005119450 numaralı İŞKUR ilanı ile takip edilecek olan başvurular için sonuçlar kura usulü ile belirlenecek olup;  Kayseri 1.noterliğince 19.09.2019 saat 09,30 2'Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünde kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)