Kayseri Kay – Tur 11 İşçi Alımı Yapıyor

Kayseri’de faaliyet gösteren Kay –Tur tarafından çeşitli pozisyonlarda 11 işçi alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 07.03.2020, 23:33
Kayseri Kay – Tur 11 İşçi Alımı Yapıyor

Başvuru Şartları

İlan kapsamında garson yardımcısı olarak istihdam edilecek personel alımları yapılmaktadır. 20-35 yaş aralığında, daha önce komi olarak çalışmış 11 garson yardımcısı alınacaktır. Ayrıca yüzde 40 engeli olan bir garson yardımcısı alınacaktır. 

Adayların vardiyalı çalışmak için engel durumu olmamalıdır. Haftada 45 saat, günde 3 vardiya halinde çalışma yapılacaktır. Vardiyalar 00.00 – 08.00, 08.00 – 16.00 ve 16.00 -00.00 saatleri arasında uygulanacaktır. Alınan personeller daimi işçi olarak istihdam edecektir. 

Başvuru Usulü

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 5 Mart 2020 tarihinde başlamıştır. 9 Mart ise son başvuru günüdür. Başvurular Kocasinan/ Kayseri adresindeki Kay – Tur merkezine yapılacaktır. Başvuru için gelen adaylar başvuru formu verilecek ve doldurması istenecektir. Aynı zamanda adaylar başvuruya giderken yanlarında adli sicil kaydı götürmelidir.

Başvurusu uygun görülen adaylarla iletişime geçilecek ve görüşmeye çağrılacaktır. Bu nedenle adayların başvuru formuna iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz yazmaları şarttır. Yapılan görüşme neticesinde uygun görülenler işe alınacaktır.

İşe alınan adaylar 2 aylık deneme süresine tabi olacaktır. Deneme süresinde memnun kalınmayan adaylar sebepsiz olarak işten çıkarılabilecektir. Yerlerine yedek adaylar çağrılacaktır. 2 aylık süreyi tamamlayanlar için deneme süresi sona erecek ve asil olarak görev yapmaya devam edeceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)