Kayseri Büyükşehir Belediyesi 10 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yayımladığı duyuruda 10 daimi işçi alacağını kamuoyuyla paylaştı. Yayımlanan duyuruda kadro dağılımı ise belli oldu. 5 tane personel özel güvenlik görevlisi olarak istihdam edilecekken 5 tane personel ise temizlik görevlisi olarak istihdam edilecek. İlkokul mezunlarının alınacağı ilana başvurular başladı. İşte Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin alım yapacağı 10 daimi işçi ilanının detayları.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2019, 13:20
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 10 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye genelinde personel alımları tüm hızıyla devam etmektedir. Türkiye istihdam seferberliğine destek olmak ve personel ihtiyaçlarını karşılamak için alım ilanları yayımlayan kamu kurum ve kuruluşlarına bir yenisi daha eklendi. İŞKUR üzerinden duyurulan alım ilanında Kayseri belediye hizmetlerinde görevlendirmek üzere daimi işçi alımı yapacağını ifade etti.

Yayımlanan duyuruda kadro dağılımı ise ilanda yer aldı. 5 güvenlik görevlisi ile 5 temizlik personelinin alınacağı ilanda öğrenim şartında temizlik personeli için en az ilkokul mezunu olma, özel güvenlik görevlisi olmak için en az lise mezunu olma şartı vardır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirket olan Belediye Ulaşım Anonim Şirketi'nin alaağı personellerde aranan şartların detayları da açıklandı.

Güvenlik görevlisi olarak ilana başvurmak isteyen adaylar, tecrübeli olup askerliğini yapmış olma şartı vardır. İlana başvurmak için adaylar Nüfus cüzdanı fotokopisi (1 adet), Sabıka kaydı, İkametgâh ilmühaberi, Vesikalık fotoğraf, Öğrenim durumu belgesi ile belediyeye müracaat etmekleri gerekmektedir. 

Yalnızca erkek ve lise mezunu olan adayların istihdam edileceği güvenlik görevlisi alım ilana son başvuru tarihi 01/10/2019'dur.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 5 özel güvenlik görevlisi alım ilanı için tıklayınız.

Temizlik personeli alımında ise şartlar farklılık göstermektedir. Nüfus cüzdanı fotokopisi (1 adet) ,Sabıka kaydı, İkametgâh ilmühaberi ,Vesikalık fotoğraf ile belediyeye başvurulacak ilanda en az ilkokul mezunu olma şartı vardır. Askerliğini yapmış erkek adaylar arasından alım yapılacağı ilanın da son başvuru tarihi 1 Ekim 2019'dur.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 5 temizlik personeli alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)