Kavakbaşı Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Yayınlanmış olan ilanlarda Kavakbaşı Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 14 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 12:26 07.11.2020, 18:37
Kavakbaşı Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı

Kavakbaşı Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Yayınlanmış olan ilanlarda Kavakbaşı Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 14 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kavakbaşı Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi bilgisi: Kavakbaşı Beldesi Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 7 Mutki - Bitlis

İritbat kişisi: Cesim Çelik

İrtibat telefonu bilgisi: 0 532 230 33 13

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Temizlik Görevlisi Alım işlemi ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)