Kavakbaşı Belediyesi Kamyonet Şoförü Alımı

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacaktır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kavakbaşı Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 4 adet Kamyonet Şoförü alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 10:11 07.11.2020, 20:16
Kavakbaşı Belediyesi Kamyonet Şoförü Alımı

Kavakbaşı Belediyesi Kamyonet Şoförü Alımı

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacaktır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kavakbaşı Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 4 adet Kamyonet Şoförü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kavakbaşı Belediyesi Kamyonet Şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi bilgisi: Kavakbaşı Beldesi Cami Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 7 Mutki - Bitlis

İritbat kişisi: Cesim Çelik

İrtibat telefonu bilgisi: 0 532 230 33 13

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kamyonet Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kamyonet Şoförü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)