Kastamonu Özel İdare 5 Düz İşçi Alımı Yapıyor

Kastamonu İl Özel İdare tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 5 personelin Düz İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 21.05.2020, 14:29
Kastamonu Özel İdare 5 Düz İşçi Alımı Yapıyor

Kastamonu İl Özel İdaresi Personel A.Ş. İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 5 personelin daimi kadroda Düz İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler 

Türk vatandaşı olmak, En az Ortaokul veya İlköğretim mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, İlan tarihi itibarı ile ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak, Seyahat engeli bulunmamak, Arazi şartlarında çalışabileceğine dair sağlık raporu almak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Diploma örneği, İkametgah belgesi, 2 adet fotoğraf, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adli sicil kaydı, Askerlik terhis veya muaf belgesi ve Sağlık raporu (İşe alınacaklardan) istenmektedir.

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru tarihleri 1 – 2 - 3 Haziran 2020’dir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)