Kastamonu Cide Belediyesi 5 İşçi Alıyor

Kastamonu Cide Belediyesi tarafından garson ve aşçı yardımcısı olmak üzere 5 işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.03.2020, 20:45
Kastamonu Cide Belediyesi 5 İşçi Alıyor

Kastamonu Cide Belediyesi tarafından 10 Mart 2020 tarihli ilan ile geçici 5 işçi alınacağını açıkladı. İşkur üzerinden yayınlanan ilan ile detaylar da netleşti. 3 kişi garson olarak, 2 kişi ise aşçı yardımcısı olarak istihdam edilecektir. Duyurunun yayımlanması ile bugün başvurular alınmaya başlandı ve 11 Mart 2020 tarihinde son başvuru günüdür.

Başvuru Usulü

Başvurular İşkur üzerinden şahsen yapılacaktır. Başvuru esnasında istenen belgeler teslim edilecektir. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar belirlenerek belediyeye bildirilecektir. Bu adaylar arasından seçim yapılacaktır. 

Başvurusu uygun görülen adaylar 12 Mart tarihinde görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeler Cide Belediyesi adresinde yapılacaktır. Adaylar görüşmeye giderken, başvuru esnasında istenen belgeleri de teslim etmelidir. Bu belgeler ikametgah, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, diploma fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraftır. Yalnızca adli sicil belgesi mülakatta başarılı olan adaylardan istenecektir. 

Başvuru Şartları

TC vatandaşı olan, Kastamonu’da ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş, yaşlılık aylığı almayan, en az lise mezunu, memur olmaya engel durumu olmayan adaylar başvuru yapabilecektir. Ayrıca belirlenen adayların güvenlik soruşturmasından geçmesi gerekir.

Alınan kişiler hafta içi tam gün 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai yapacaktır. Haftalık çalışma süresi 45 saattir. Cide Belediyesinde görev yapacaklardır. Belediyeye ait sosyal tesislerde garson ve aşçı yardımcısı olarak hizmet vereceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)