Kastamonu Belediyesi KPSS Şartsız Şoför ve İşçi Alıyor

Kastamonu Belediyesinde görevlendirilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın personel alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 06:40
Kastamonu Belediyesi KPSS Şartsız Şoför ve İşçi Alıyor

Türkiye genelinde aracı kurumlar vasıtası ile yayımlanan ve adayların bilgisine sunulan şartlarda personel alımı ve işçi alımı yapılacağına dair bilgilerin yer aldığı ilanları çıkan işveren kurumlar, talep ettikleri personeller ile çalışmalarına devam etmeyi öngörüyorlar.

İş arayan vatandaşlar ile işveren kurumlar arasında bir istihdam köprüsü gören aracı kurumların vasıtası ile birlikte hem vatandaşların istihdam çabaları ve ümitleri artıyor hem de kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet verecek olan personellerin doğru seçilmesinin imkanı tahsis edilmiş oluyor.

Söz konusu ilanlar kapsamında yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Kastamonu Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Abana Belediye Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Alımların iki farklı unvan ile toplamda 2 kişilik kontenjan ile yapılacağı açıklanırken, 1 kişilik kontenjan ile Şoför ve 1 kişilik kontenjan ile de işçi alımı yapılacaktır.

İşçi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili başvuruları için İŞKUR iş ilanı takip numarası 00005144542’dir.

Şoför Alımı için başvuru yapacak olan adayların ise iş ilanlarına dair detayları ve süreçleri takip edecekleri ilan numarası 00005144561 olarak temin edilmiştir.

Söz konusu alımlara başvuru yapacak olan iki aday için de Abana Belediyesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve ilkokul mezunu olmak koşulu aranmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi; 9.9.2019 tarihi olarak verilmiş olup; sonuçların ise 10.9.2019 tarihi saat 10:00-11:00 arasında Abana Belediye Başkanlığı'nda yapılacak kura ile belirleneceği açıklanmıştır.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)