Kars Kafkas Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı

Kars Kafkas Üniversitesi Resmi gazetede yayınlamış olduğu ilan ile Hemşire, Ebe ve sağlık teknisyeni olarak istihdam edilmek üzere 8 Kamu personeli alımı yapılacaktır. Resmi Gazete yayın tarihi 4 Ocak 2019 olup adayların bu tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2019, 13:24 06.01.2019, 19:29
Kars Kafkas Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı

Kars Kafkas Üniversitesi Hemşire 3 kişi Alımına başvuru yapacak adayların Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olması gerekmektedir.

Üniversite Hemşire alımı 2 kişi için ise adayların Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olması şartı vardır.

Üniversite Kamu personeli alımı Ebe 2 kişi için başvuracakların Ebelik Bölümü Lisans mezunu olması şartı vardır.

1 kişi Sağlık Teknisyeni ( Anestezi )  alımına başvuru yapacak olanların Sağlık Meslek Lisesi Anestezi Bölümünden mezun olmak. Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon sertifikasına sahip olmak ve bu durumu belgelendirmek, İlk Yardım Belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Üniversite personel alımı 2018 yılı KPSS(B) grubu puanı esas alınmak suretiyle yapılmaktadır. Adayların en az 60 puana sahip olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımı başvuru yapacakların 4 Ocak 2019 Tarihinden başlayarak 15 gün içerisinde başvuru yapması gerekiyor.  Adayların istenen belgeler ile beraber Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kars Kafkas Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ersin arslan 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var