Kargo Şirketleri İŞKUR Üzerinden Şehirlere Personel Alımları

Kargo şirketleri tarafından istihdam edilmek üzere şehirlere personel alımlarını İŞKUR üzerinden yayınlamıştır. İlgilenen adaylar için MNG, UPS, Aras ve Yurtiçi kargo şirketlere personel alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 07.02.2020, 01:27 07.02.2020, 20:40
Kargo Şirketleri İŞKUR Üzerinden Şehirlere Personel Alımları

Yayınlanan ilanlara göre kargo şirketlerinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu elaman alımları yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için aşağıda genel başvuru şartları ve detaylarıyla İŞKUR iş ilan numaraları ve başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir.

Kargo şirketi personel alım unvanları; Büro memuru alımı için bilgisayar sertifikası istenmekte, Şoför alımı için sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Büro memuru ve şoför alımları unvanlarında alımlar için her ilanın özel şartları bulunmaktadır.

İlgili adayların başvuruları; Türkiye İş Kurumu İŞKUR e-şube girişinden giriş yaptıktan sonra ( iş yeri unvan yerine KARGO yazarak arama tuşuna basarak ilanlar gelecek) Başvurular başlamış olup ilgilenen adayların vakit kaybetmeden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)