Karayolu Bakım İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye bünyesine işçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Akören Belediyesi sınırları içerisinde çalıştırılmak üzere 2 adet Karayolu bakım işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2020, 15:36 13.11.2020, 12:07
Karayolu Bakım İşçisi Alımı Yapılacak

Karayolu Bakım İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye bünyesine işçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Akören Belediyesi sınırları içerisinde çalıştırılmak üzere 2 adet Karayolu bakım işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 15.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Bağdat Mahallesi Afyon caddesi No: 7/B Akören Kasabası - Sinanpaşa - Afyonkarahisar

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Karayolu Bakım İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Karayolu Bakım İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)