Karataş belediyesi Memur Alımı

Belediye Başkanlığı bünyesine Memur Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan memur alım ilanlarında Karataş Belediyesi Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 Muhasebeci alımı ve 1 Antrenör alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 09:36 07.11.2020, 10:47
Karataş belediyesi Memur Alımı

Karataş belediyesi Memur Alımı

Belediye Başkanlığı bünyesine Memur Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan memur alım ilanlarında Karataş Belediyesi Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 Muhasebeci alımı ve 1 Antrenör alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karataş Belediyesi başkanlığı Memur alımları ilanı başvuru tarihi 09.11.2020 tarihinde başlayacak ve 13.11.2020 tarihinde bitecektir.

İlana başvuracak kişiler başvurularını Yeni Mahalle Atatürk Caddesi Karataş Belediyesi No:42 adresine yapabilirler. 

İlana başvurular ayrıca Elektronik ortamda, Belediyenin www.karatas.bel.tr internet adresine gönderebilirsiniz.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Muhasebeci ve Antrenör Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Muhasebeci ve Antrenör alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)