Karamanoğlu Üniversitesi 7023 TL Maaş İle Sağlık Personeli Alımı

Üniversite sağlık personeli alımı ilanları ile beraber açıklanan duyuru bilgisinde Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek için kamu personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 03.10.2021, 10:52 05.10.2021, 06:31
Karamanoğlu Üniversitesi 7023 TL Maaş İle Sağlık Personeli Alımı

Yayınlanmış olan üniversite memur alımı ilanları ile birlikte çalışmak isteyenler kurum tarafından bildirilmiş resmi şartları taşıması gerek.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Mehmet Bey Üniversitesi işçi alımı son başvuru tarihi 5.10.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan resmi site üzerinden online işlem yapılması gerekiyor.

https://kmu.edu.tr


Başvuru Şartları


Karamanoğlu üniversitesi ilanları için gerekli olan işlemleri yapacak olanların kamusal haklardan mahrum olmaması ve Başvuracak adayların özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmekte.

Üniversite sağlık çalışanı alımları için tüm başvuru yapan vatandaşların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Patoloji Laboratuvar programlarından mezun olmaları şartı bulunuyor.

Hastane işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölüm mezunu olmaları şartı bulunuyor.

Sağlık ilanları için başvuru yapacak olan bütün bay ve bayan adayların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar gibi bölümlerden mezun olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı