Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Şoför Alımı

Daimi şoför alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan bilgileri içeriğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 3 adet şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 30.05.2021, 14:35
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Şoför Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Şoför Alımı

Daimi şoför alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan bilgileri içeriğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 3 adet şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru tarihi 31.05.2021 tarihinde son bulacak.

Başvuru işlemi gerçekleştirmek için aşağıda bulunmuş olan Üniversitenin linki üstünden başvurmanız gerekiyor.

https://kmu.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

6. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Daimi şoför istihdamı KMÜ Rektörlüğü ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)