Karakoyunlu Belediyesi Kadrolu Şoför Alımı

Kadrolu Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Iğdır Karakoyunlu Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 adet Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2020, 14:09
Karakoyunlu Belediyesi Kadrolu Şoför Alımı

Karakoyunlu Belediyesi Kadrolu Şoför Alımı

Kadrolu Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Iğdır Karakoyunlu Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 adet Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karakoyunlu Belediyesi Şoför Alımı ilanı son başvuru tarihi 31.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor

Başvuru Adresi: Fatih Mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 63 Karakoyunlu - IĞDIR

İrtibat Kişisi: Kurban KARASU

İritbat Telefonu: 0 476 518 70 01

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Karakoyunlu Belediyesi Şoför ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)