Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı

Sağlık Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harran Karadeniz Teknik Üniversitesi hastanesinde çalıştırılmak üzere 7 adet Sağlık Teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 09:15
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı

Sağlık Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harran Karadeniz Teknik Üniversitesi hastanesinde çalıştırılmak üzere 7 adet Sağlık Teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı son başvuru tarihi 23.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin personelilan.ktu.edu.tr adlı internet sitesi üzerinden başvuru işlemi yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın başvuru kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?f0e47139-1737-48e1-a2e8-6ea9110a155f

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)