Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda KTÜ, Karadeniz Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 30.03.2021, 13:22
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda KTÜ, Karadeniz Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

KTÜ sağlık personeli alımı ilanı başvuru tarihi 05.04.2021 tarihinde başlayacak ve 19.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.ktu.edu.tr/personel adresinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - KTÜ Sağlık ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - KTÜ Sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KTÜ Sağlık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KTÜ Sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KTÜ Sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KTÜ Sağlık ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. KTÜ Sağlık ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
asdfgh 3 hafta önce
asdfg