Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı memur alımı

Kamu kurumuna memur alımı için yayınlanmış olan bilgilerde Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesi içinde çalıştırılmak üzere büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.01.2022, 00:02 15.01.2022, 09:44
Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı memur alımı

Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı memur alımı için görev almak isteyen vatandaşların tercihen en az lise mezunu olmaları gerekiyor.


Dayanışma vakfı memur alımı başvuru şartları


Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı memur alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kamu kurumuna memur alımı için yayınlanmış olan bilgilerde personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Karacabey sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesi içinde çalıştırılmak üzere duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Dayanışma vakfı bünyesi içinde çalıştırılmak üzere büro personeli alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kamu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlamalı ve diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.


Kamu memur alımı başvuru bilgileri


Kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri direkt olarak aşağıda yazılı olan link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı