Karabük’te Turizm Şirketi 5 Beden İşçisi Alıyor

Karabük Ihlamur Teras Turizm tarafından daimi olarak 5 beden işçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.03.2020, 22:25
Karabük’te Turizm Şirketi 5 Beden İşçisi Alıyor

Başvuru Şartları

Karabük Ihlamur Teras Turizm tarafından işçi alımı için ilana çıkıldı. Firma daimi beden işçisi olarak 5 kişi almaktadır. TC vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş, memur olmaya engel durumu bulunmayan, en az ilköğretim mezunu olan ve Karabük Yenice’de ikamet eden kişiler başvuru yapacaktır. Başvurular Yenice/Karabük’teki firma merkezine yapılacaktır. İşe alım sürecinde şirket müdürü yetkilidir. 

Adaylar başvuru yaparken nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, sağlık raporu ve diploma sunulacaktır. Belgelerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. 

Başvuru Süresi

Söz konusu ilan işkur üzerinden yayınlanmıştır. 11 Mart 2020 tarihli ilan ile başvuru süresi başlamıştır ve 15 Mart tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar İşkur üzerinden ilanı inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilir. Ancak başvurular İşkur üzerinden alınmayacaktır. İşe başvurmak için şahsen firmaya gitmek ve belge teslim etmek gerekir.

Başvurular alındıktan sonra uygun görülen kişiler mülakata çağrılacaktır. Mülakat 16 Mart 2020 tarihinde sabah 09.30 tarihinde yapılacaktır. Görüşmelerden sonra işe alınacak olan kişiler belirlenecektir. Bu süreçlerde adaylarla iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

İşe alınan kişiler haftada 45 saat çalışacaktır. Daimi işçi olarak istihdam edilecektir. İşe alınan kişiler işveren tarafından, işin ihtiyaçlarına göre görevlendirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)