Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Operatörü Alımı

İş Makinesi Operatörü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet İş Makinesi Operatörü alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 14:08 11.01.2021, 14:38
Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Operatörü Alımı

Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Operatörü Alımı

İş Makinesi Operatörü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet İş Makinesi Operatörü alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Operatörü Alımı ilanı son başvuru tarihi 14.01.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU ADRESİ

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apt. No: 31 / A Kapaklı - Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Yasin ESKİ

İritbat telefonu: 0 282 717 10 99

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Kapaklı İş makinesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)